Taxi Szczecin - tanio

Air Taxi Szczecin 913 13 13 33 Opłata początkowa 7.00 zł Cena za km. od 2.8 zł
4,5 WIĘCEJ
Mix Taxi (91) 8-120-130 534-440-440 Opłata początkowa 4.40 zł Cena za km. od 2.4 zł
1,0 WIĘCEJ
Radio Taxi Szczecin +4819622 91 4 875 875 Opłata początkowa 4.90 zł Cena za km. od 2.4 zł
4,5 WIĘCEJ
Taksa Taxi Szczecin 794 22 22 30 Cena za km. od 2.04 zł
4,5 WIĘCEJ
Taxi Prawobrzeże Szczecin 914 615 615 Opłata początkowa 5.99 zł Cena za km. od 2.7 zł
4,0 WIĘCEJ
Taxi4You 194 64 914 833 833 Opłata początkowa 4.99 zł Cena za km. od 2.36 zł
2,6 WIĘCEJ

Najważniejsze informacje - taxi Szczecin

Przewoźnik, który dysponuje najniższą opłatą początkową to Mix Taxi - która wynośi 4.40 zł. Natomiast najniższa opłata za kilometr Twojej podróży to 2.04 zł z przewoźnikiem Taksa Taxi Szczecin , do którego możesz zadzwonić, korzystając z numeru: 794 22 22 30 . Najlepsze opinie wśród naszych Użytkowników uzyskał Taksa Taxi Szczecin , do którego możesz zadzwonić, korzystając z numeru: 794 22 22 30 . Warto podkreślić, iż to nie cała oferta miasta Szczecin. Do Państwa dyspozycji są również:

Radio Taxi Szczecin
Taxi4You
Taxi Prawobrzeże Szczecin

Dzięki dużemu wyborowi przewoźników, gwarantujemy najszerszą ofertę przewozów w mieście Szczecin.

Taxi Szczecin – dlaczego warto?

Firmy taksówkarskie z długoletnim doświadczeniem świadczą swoje usługi na terenie całego Szczecina i okolic. Oferty proponowane przez poszczególne przedsiębiorstwa zawierają konkurencyjne ceny na rynku, oraz zapewniają komfort i wygodę przejazdu dostosowaną do potrzeb konkretnego klienta. Istotnym aspektem w ramach świadczonych usług taksówkarskim jest indywidualne podejście do klienta, które zapewni szybki transport z miejsca na miejsce. Niezawodny usługi taxi, podróżuj przez miasto zachowując pełen komfort.

Różnorodna oferta taksówek w rozmaitych cenach zapewnia klientom szeroki wybór możliwości, w zależności od tego, czego aktualnie potrzebują. Realizacja usług odbywa się zarówno dla większych firm jak i pojedynczych klientów, w zależności od liczby przewożonych osób. Dzięki profesjonalnym usługom taksówkarskim w bezpieczny sposób dotrzesz pod wskazany adres siedziby firmy, w którym odbywa się ważne spotkanie, do bardziej i mniej znanych punktów turystycznych, na imprezę czy do dowolnego lokalu.

Znajomość miasta

Kierowcy, zatrudniani w ramach usług, dobrze znają miasto i posiadają specjalne licencje wydawane przez Urząd Miasta Szczecin, co ułatwia błyskawiczny dobór najlepszej i najbardziej komfortowej trasy. Przewozy osobowe realizowane są w najszybszym możliwym tempie, gwarantując atrakcyjny wachlarz rabatów oraz zapewnienie o realizacji przejazdu na odpowiednio wysokim poziomie. Samochody, dostępne w wybranych ofertach to nowoczesne pojazdy wyposażone w klimatyzację, przydatną w trakcie letnich upałów i wygodne siedziska. Szczególna waga przykładana jest również do czystości w pojeździe, dbając o to, by we wnętrzu kabiny wszystko było posprzątane. Zamawiając taksówkę pod wskazany adres w Szczecinie, podaj liczbę przewożonych osób oraz ich wiek, aby zapewnić przewóz w pełni dostosowany do Twoich wymagań.

Szeroki wachlarz usług

Usługi realizowane przez firmę taksówkarską świadczone są przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Niezależnie od tego czy twoim celem jest dotarcie na ważne biznesowe spotkanie, czy odwiedzenie turystycznych atrakcji w trakcie weekendu, możesz swobodnie postawić na przewóz realizowany w ramach wybranej oferty. Usługi taksówkarskie na terenie Szczecina obejmują różne części miasta, zapewniając także usługi związane z robieniem zakupów, przewozem bagażu, kursami bezgotówkowymi, przewozem dzieci czy transferami w dowolne miejsce. Taksówka w stolicy województwa zachodniopomorskiego jest dobrym wyborem, dzięki któremu unikniesz ścisku związanego z komunikacją miejską, na terenie miasta. Tego typu rozwiązanie będzie dogodne, również dla seniorów, gwarantując pomoc w trakcie wsiadania czy wysiadania z pojazdu oraz odpowiednią przestrzeń, w której można rozprostować nogi. Kierowcy realizują także kursy na obrzeżach miasta, dojeżdżając do poszczególnych dzielnic w przystępnych cenach. W razie dodatkowych pytań związanych z bagażem, transportem zwierząt czy zorganizowanych grup, skontaktuj się w wybraną infolinią firmy świadczącej usługi.

Podróżowanie w Szczecinie

Jesteś mieszkańcem miasta Szczecin? A może przyjechałeś tu po raz pierwszy i pragniesz zwiedzić najciekawsze atrakcje znajdujące się na teranie miasta? Profesjonalni kierowcy pomogą ci dotrzeć do wybranych obiektów, w optymalny sposób. Szczecin jest miastem, które z pewnością posiada wiele do zaoferowania. Wystarczy wspomnieć renesansowy Zamek Książąt Pomorskich, należący kiedyś do dynastii Gryfitów, oraz wielostylowy gmach Willi Lentza, należące do jednych z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych. Muzeum Narodowe w Szczecinie to kolejne miejsce, do którego można wybrać się całą rodziną, świetnie zachowane eksponaty, w jednej z największych instytucji kultury województwa zachodniopomorskiego, dostarczają całej masy ciekawych informacji, które zainteresują nie tylko pasjonatów historii. Świetnym rozwiązaniem na weekendowy wypad do miasta będzie także odwiedzenie Wałów Chrobrego czy wyjątkowego Jeziora Szmaragdowego na ulicy Kopalnianej.