Taxi Olsztyn - tanio

Cekol Taxi Olsztyn 19668 +48 609-11-9668
4,0 WIĘCEJ
Elf Taxi Olsztyn 800 21 9622 196 22 Opłata początkowa 6.80 zł Cena za km. od 2.2 zł
4,3 WIĘCEJ
Green Taxi 1-91-92 535 92-92-92 Opłata początkowa 7.00 zł Cena za km. od 2 zł
1,4 WIĘCEJ
NajTaxi Olsztyn 800 119 666 89 196 66 Opłata początkowa 7.00 zł Cena za km. od 2 zł
4,5 WIĘCEJ

Najważniejsze informacje - taxi Olsztyn

Przewoźnik, który dysponuje najniższą opłatą początkową to Elf Taxi Olsztyn - która wynośi 6.80 zł. Natomiast najniższa opłata za kilometr Twojej podróży to 2 zł z przewoźnikiem Green Taxi , do którego możesz zadzwonić, korzystając z numeru: 1-91-92 . Najlepsze opinie wśród naszych Użytkowników uzyskał NajTaxi Olsztyn , do którego możesz zadzwonić, korzystając z numeru: 800 119 666 . Warto podkreślić, iż to nie cała oferta miasta Olsztyn. Do Państwa dyspozycji są również:

Cekol Taxi Olsztyn

Dzięki dużemu wyborowi przewoźników, gwarantujemy najszerszą ofertę przewozów w mieście Olsztyn.

Taxi Olsztyn - jakie usługi oferują?

Olsztyn to siedziba wielu znanych korporacji taksówkarskich. Nie są one jednak jedynym czynnikiem na rynku w tej branży. Spotkać można także wiele prywatnych firm, unikalnych dla tego miasta. Taxi w Olsztynie, jak w wielu innych miastach zamówimy bezpośrednio - dzwoniąc, lub pośrednio za pomocą SMS lub Internetu.

Olsztyński rynek taksówkarski oferuje przede wszystkim tanie dowozy nie tylko pod wskazany adres. Firmy przewoźnicze to także dostawa zakupów do domu, dowóz przesyłek kurierskich, przewozy okolicznościowe czy podróż na lotnisko. Taxi Olsztyn oferują też wynajmowanie kierowców, którzy naszym samochodem odwiozą klientów w dane miejsce na przykład po imprezie, dzięki czemu nie ma problemu z pozostawianiem auta daleko od domu. Ponadto tanie taksówki w Olsztynie są przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, większych grup ludzi dzięki samochodom typu van czy dużych bagaży. W tym celu szczególnie pomocne są pojazdy typu combi które komfortowo dowiozą każdego klienta wraz z jego ekwipunkiem. Dzięki temu nie musimy wynajmować specjalnych firm przewozowych i dodatkowo dopłacać.

Zamawianie taksówki i płatność za usługę

Tak jak w wielu innych miastach w Polsce taxi w Olsztynie oferują rezerwację pojazdu przede wszystkim za pomocą numeru telefonu (często korzystając ze specjalnych, bezpłatnych linii), który można znaleźć w Internecie lub, co bardzo ułatwia życie, na samym pojeździe, dzięki czemu widząc przejeżdżającą obok nas taksówkę, można od razu zamówić przewóz. Co więcej, tanie taxi w Olsztynie oferują również rezerwację kursu za pomocą SMS lub przez Internet, co znacznie upraszcza procedurę wynajmowania taksówki. Ma to też swoje benefity dla osób prowadzących firmę, ponieważ zwiększa to dochody. Często możemy też spotkać taksówkarza w trakcie postoju, szczególnie przy dworcu PKP Olsztyn Główny i Olsztyn Zachodni oraz w wielu innych miejscach w mieście.

Płatności za usługę najczęściej dokonać można przy pomocy gotówki. Coraz częściej taxi w Olsztynie oferuje również możliwość zapłacenia kartą, co jeszcze bardziej przyśpiesza proces. Każdy klient powinien jednak najpierw dowiedzieć się, czy wybrana przez niego firma posiada możliwość płatności zbliżeniowej, najlepiej zamawiając pojazd. Dla osób często korzystających z tanich taksówek w Olsztynie przewoźnicy mają w swoich ofertach specjalne karty lojalnościowe, które po spełnieniu określonych wymagań pozwolą zamawiającemu uzyskać rabat na przewóz, lub nawet darmową podróż taksówką.

Taxi Olsztyn - gdzie można dojechać?

Naturalnie wśród najczęściej wybieranych opcji jest przewóz na imprezę lub po niej, do miejsca zamieszkania. Będąc jednak w stolicy Warmii warto skorzystać z bogato rozbudowanego rynku taxi Olsztyn dojeżdżając na przykład do słynnego Zamku w Olsztynie, bazyliki katedralnej św. Jakuba czy pod park Podzamcze, który pozwala na chwilę odpoczynku w trakcie zwiedzania miasta.