Taxi Kielce - tanio

Lider Taxi Kielce 41 306 71 71 Opłata początkowa 6.00 zł Cena za km. od 1.98 zł
0,5 WIĘCEJ
Radio Taxi ALFA 41 344 44 44 +48 668 599 622 Opłata początkowa 6.00 zł Cena za km. od 3 zł
3,1 WIĘCEJ
Radio Taxi Europa Kielce (41) 313-33-33 (41) 313-13-13 Opłata początkowa 6.00 zł Cena za km. od 3 zł
1,0 WIĘCEJ
Radio Taxi Kielce 503 311 111 Cena za km. od 3 zł
4,5 WIĘCEJ
TAXI Kielce 41 33 44444 41 33 22222 Cena za km. od 3 zł
4,0 WIĘCEJ
TAXI ŁYSOGÓRY 41 36 000 00 41 36 111 11 Opłata początkowa 6.00 zł Cena za km. od 3 zł
1,0 WIĘCEJ
taxikielce.pl 800 400 400 19191 Opłata początkowa 6.00 zł Cena za km. od 2.3 zł
4,0 WIĘCEJ

Najważniejsze informacje - taxi Kielce

Przewoźnik, który dysponuje najniższą opłatą początkową to Radio Taxi ALFA - która wynośi 6.00 zł. Natomiast najniższa opłata za kilometr Twojej podróży to 1.98 zł z przewoźnikiem Lider Taxi Kielce , do którego możesz zadzwonić, korzystając z numeru: 41 306 71 71 . Najlepsze opinie wśród naszych Użytkowników uzyskał Radio Taxi Kielce , do którego możesz zadzwonić, korzystając z numeru: 503 311 111 . Warto podkreślić, iż to nie cała oferta miasta Kielce. Do Państwa dyspozycji są również:

TAXI Kielce
taxikielce.pl
Radio Taxi Europa Kielce

Dzięki dużemu wyborowi przewoźników, gwarantujemy najszerszą ofertę przewozów w mieście Kielce.

Warto skorzystać z taksówki

Wiele osób potrzebuje formy przewozu na terenie konkretnych miast, jeśli chodzi o Kielce, najlepszym wyjściem jest TAXI. Na pomoc dla osób, które chcą skorzystać z tego popularnego wariantu, przychodzi Taxi Kielce, które świadczy usługi w tej dziedzinie i jest w stanie sprostać oczekiwaniom zainteresowanych.

Dlaczego akurat Taxi Kielce?

Wszystkie osoby, które poszukują formy transportu na terenie Kielc, powinny zwrócić uwagę na opcję w postaci TAXI. Zapewni ona odpowiedni komfort jazdy do określonego celu na obszarze tego rozległego miasta i przede wszystkim zapewni szybki przewóz określonych osób. Taxi Kielce nie zawiedzie oczekiwań klienta, który poszukuje dla siebie odpowiedniej formy komunikacji i z pewnością dzięki niej będzie zadowolony ze świadczonych przez nią usług. Zostaną one wykonane przez specjalistów, którzy posiadają doświadczenie i właśnie dzięki niemu nie rozczarują zainteresowanych tego rodzaju jakościowym przewozem. To przede wszystkim przystępna alternatywa dla wszystkich, którzy nie posiadają własnego samochodu albo nie mają go obecnie w zasięgu swojej ręki. W przypadku taxi Kielce płatność nie będzie problemem. Zamiast tego będzie czystą formalnością za dotarcie do upragnionej lokalizacji przez zadowolonego klienta.

Atrakcje w mieście

Kielce to miasto na prawach powiatu znajdujące się w południowo-wschodniej Polsce. Ośrodek miejski będący stolicą województwa świętokrzyskiego uzyskał lokację miejską przed 1259 rokiem, czyli już w średniowieczu. Znajdują się tutaj liczne atrakcje, które warto zobaczyć na własne oczy. Cechują się one swoim znaczeniem historycznym oraz pełnią funkcję reprezentacyjną Kielc. Warto zapoznać się z Pałacem Biskupów Krakowskich, który zachował swój pierwotny kształt i jest przykładem typowej polskiej rezydencji z epoki dynastii Wazów. Pałacyk Zielińskiego jest przedstawicielem neogotyki i cechuje się bardzo urokliwą funkcją, która zaintryguje każdego zainteresowanego chcącego zapoznać się z jego historią. W jego wnętrzu można znaleźć między innymi Salę Koncertową, kawiarnię, bibliotekę i oranżerię.

Taxi Kielce zawiezie na rynek

Charakterystyczny Rynek w Kielcach znajduje się w centrum tego miasta z bogatą historią. Powstał on już w średniowieczu, przechodzi przez niego szlak prezentujący zwiedzającym zabytkowe i interesujące pod względem turystycznym miejsca Kielc. Poza wcześniej wspomnianymi i opisanymi zabytkami można znaleźć tutaj również inne, równie ciekawe miejsca godne odwiedzenia przez zainteresowanych. Należą do nich na przykład takie lokalizacje jak Kościół Świętego Krzyża, Park Miejski imienia Stanisława Staszica, Dworek Laszczyków oraz Kościół ewangelicko-augsburski pod wezwaniem Świętej Trójcy. To kolejne zabytki, z którymi warto się zaznajomić.

Zwiedzanie ich, przyczyni się do pogłębienia wiedzy na temat tego intrygującego ośrodka miejskiego, którym są Kielce. To opcja na spędzenie czasu przez turystów, którzy przebywają w tym mieście i nie zamierzają marnować swojego czasu podczas znajdowania się w jego granicach. Najszybszą i najlepszą możliwą opcją dostania się tam, jest skorzystanie z Taxi Kielce i korzystanie z uroków centrum miasta.