Rydwany Miasta

CENNIK

Opłata początkowa 4,80 zł
Taryfa 1 1,92 zł/km
Taryfa 2 2,56 zł/km
Taryfa 3 2,56 zł/km
Taryfa 4 3,84 zł/km
Taryfa 5 5,12 zł/km
Taryfa 6 5,12 zł/km
Nieaktualne ceny? Zgłoś poprawkę

USŁUGI

 • Płatność kartą
 • Faktura VAT
 • Pomoc w uruchomieniu samochodu - 20 zł
 • Zakupy na telefon - 25 zł
 • Obsługa wesel i imprez - 300 zł wynajem samochodu do ślubu
 • Dopłata za samochód typu kombi - 5 zł
 • Dopłata za samochód typu VAN ( min 5 osób) Stawki dotyczące taksówek typu VAN (TYLKO powyżej 4 osób) są podniesione o 50%

Oblicz koszt przejazdu Rydwany Miasta

Opinie - Rydwany Miasta

Twoja ocena:
 • Już nigdy ani ja,ani moja Żona ( również znajomym będę odradzał ) nie skorzystamy z taksówek tej firmy. Zupełny brak szacunku do klienta i jego czasu. W piątek 19.01.br mieliśmy lecieć do Córki, do Hiszpanii. Żona zamówiła taksówkę na ponad 2 godziny przed i poprosiła 2- krotnie dyspozytora o punktualny przyjazd. O umówionej godzinie wyszliśmy z walizkami przed dom i okazało się, że taksówki nie ma. Po 15 minutach czekania na mrozie ( jadąc w cieplejsze miejsce byliśmy dość lekko ubrani ) zadzwoniliśmy ponownie do centrali, gdzie nas poinformowano, że taksówka jest niedaleko naszego domu. Po kolejnych 10-15 minutach Żona zadzwonila ponownie, ale nikt nie odebrał telefonu. Wiedziałem, że to jest zachowanie gówniarskie mające na celu chowanie głowy w piasek i zadzwoniłem ze swojego telefonu,który od razu został odebrany. Kierowca przyjechał po 30 minutach od planowanego czasu i powiedział, że wina leży po stronie dyspozytora, który nie przysłał innej taksówki chociaż kierowca uprzedził go,że nie zdąży na czas. Bardzo przemarznięci i zdenerwowani ledwo zdążyliśmy na samolot, a Żona przypłaciła to zdrowiem, bo w tej chwili jest bardzo chora. Nie można w taki sposób traktować klienta, a tym bardziej mając wiedzę, że jedziemy na lotnisko,a nie do cioci na imieniny. Jest to skrajnie niepoważne i nieodpowiedzialne,a późniejsze nieodbieranie telefonu pozostawiam ocenie wszystkim potencjalnym klientom tej firmy. Jeśli chcecie Państwo gdzieś zdążyć na czas, to zastanówcie się proszę, gdzie zamawiacie taksówkę.

  Sylwek 21.01.2024
 • Nigdy więcej nie skorzystam z usług Rydwanów Miasta. Czas oczekiwania dłuższy niż uprzadzano, samochód brudny, nie w pełni sprawny (świecące kontrolki i ostrzeżenia komputera samochodu). Kierowca nieuprzejmy, kompletny brak pomocy- wszystkie bagaże, w tym walizkę musiałam sama wkładać do bagażnika. Zostawiłam jedną z toreb na siedzeniu, jak zadzwoniłam zaraz po wejściu do domu, to kierowca nie odbierał telefonu, a jak się udało dodzwonić to usłyszałam, że klient zabrany z postoju musiał torbę zabrać. Po prostu mnie okradziono!! Pani w korporacji na infolinii zupełnie zignorowała problem. Oszuści!!!!! Nigdy wiecej!!!!!! Radzę wszystkim korzystać z innych firm!!

  Maria 26.09.2023
 • Klient oszukany

  Patrycja 26.09.2023
 • Nigdy więcej nie skorzystam z korporacji Rydwany Miasta i wszystkim będę odradzać! Kierowca Magdalena Wejsmann prowadząca samochód EL3EP21 nie orientuje się w znakach drogowych to w dodatku była prostu chamska, wulgarna!

  Niegdy więcej 10.03.2023
 • taxi dla biednych co maja czas czekania 35min

  Max 09.01.2023